точка А має координати (10;6) точка Б має координати (-4;2) Знайдіть довжину відрізка АВ і

координати його середини,точки С​

Ответы на вопрос

Отвечает Хижан Настя.

Відповідь:Для того, щоб знайти довжину відрізка АВ, можна скористатися формулою відстані між двома точками у декартовій системі координат:

(, ) = √((₂ - ₁)² + (₂ - ₁)²),

де (₁, ₁) - координати точки А, (₂, ₂) - координати точки Б.

Застосуємо цю формулу до нашої задачі:

(, ) = √((-4 - 10)² + (2 - 6)²) = √((-14)² + (-4)²) = √(196 + 16) = √212 ≈ 14.56.

Отже, довжина відрізка АВ приблизно дорівнює 14.56.

Тепер знайдемо координати середини відрізка АВ, точку С. Для цього можна використати формули:

= (₁ + ₂) / 2,

= (₁ + ₂) / 2.

Підставимо в ці формули координати точок А (-10, 6) і Б (-4, 2):

= (-10 + (-4)) / 2 = -14 / 2 = -7,

= (6 + 2) / 2 = 8 / 2 = 4.

Таким чином, координати точки С дорівнюють (-7, 4).

Пояснення: