Помогите с заданием , там где написанно "покажите решение" , распишите - Краткое условия с данными

, формула которая используеться при решений , и обчисление само разумееться ) спам , нейросети = жалоба , и соответсвенно удаление ответа 8. Який тиск створює вістря цвяха на дошку, якщо площа вістря 0,6см 2 а сила з якою він діє на дошку 30 Н.( Покажіть рішення). 9.Визначте на якій глибині тиск в озері дорівнює 250кПа.( покажіть рішення)

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Дмитрий.

Завдання 8:

Кратке условие с данными:

- Площадь вістря цвяха (S) = 0,6 см² = 0,6 * 10^(-4) м² (переведемо в метри квадратні).

- Сила, з якою він діє на дошку (F) = 30 Н.

Формула для обчислення тиску (P) в даному випадку:

P = F / S

Обчислення:

P = 30 Н / (0,6 * 10^(-4) м²) = 5 * 10^5 Н/м² = 500 кПа

Отже, тиск, який створює вістря цвяха на дошку, дорівнює 500 кПа.

Завдання 9:

Кратке условие с данными:

- Тиск в озері (P) = 250 кПа = 250 * 10^3 Н/м².

Формула для обчислення тиску (P) на певній глибині в рідині:

P = ρ * g * h

де:

- ρ - густина рідини (кг/м³),

- g - прискорення вільного падіння (м/с²),

- h - глибина в рідині (метри).

Оскільки ми шукаємо глибину (h), ми можемо перегрупувати формулу:

h = P / (ρ * g)

Обчислення:

Для води приблизна густина (ρ) становить близько 1000 кг/м³, а прискорення вільного падіння (g) становить приблизно 9,8 м/с².

h = (250 * 10^3 Н/м²) / (1000 кг/м³ * 9,8 м/с²) ≈ 25,51 метрів.

Отже, на глибині приблизно 25,51 метра тиск в озері дорівнює 250 кПа.

Отвечает Кротикова Даша.

Ответ:

Объяснение:

8.

S = 0,6см^2= 0.00006м^2

F = 30 Н

P = ?

P = F / S = 30 / 0.00006 = 500 кило Паскалей

9.

P =  250000Па

p = 1000 кг/м^3  плотность воды

g = 10 м/с^2  ускорение  свободного падения

h = ?

h = P / (p*g) = 250000 / (1000*10) = 25 метров