Знайти периметер і площу квадрата якщо цого сторона 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.

Объяснение:

Щоб знайти периметр квадрата, потрібно додати довжини всіх його сторін. У даному випадку, сторона квадрата дорівнює 5 см, тому периметр буде 4 * 5 см = 20 см.

Щоб знайти площу квадрата, потрібно помножити довжину його сторони на саму себе. У даному випадку, сторона квадрата дорівнює 5 см, тому площа буде 5 см * 5 см = 25 см².

Отвечает Марков Никита.

периметр квадрата равен стороне умноженной на 4

Р=4а где а сторона

4*5=20(см)-периметр

площадь квадрата равна стороне возведенной в квадрат .

S=a²

5²=25(см ²)-площадь