4. Периметр рівнобедреного трикутника KNP дорівнює 44 см, бічна сторона дорівнює 16 см. Знайдіть

середню лінію трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуракынова Альбина.

Ответ:

6 см.

Объяснение:

44-16-16=12 (см) основа трикутника

12:2=6 (см) середня лінія дорівнює половині основи трикутника