Відома в усьому світі іграшка кубик Рубіка має ребро завдовжки 5,5 см. Знайдіть площу поверхні

кубика Рубіка.

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Арсений.

Ответ:

Площа куба дорівнює 181,5см²

Объяснение:

а=5,5см

S=6a²=6*5,5²=6*30,25=181,5см²