Основи трапеції дорівнюють 7 см i 5 см, а її висота – 3 см. Знайдіть площу довжини,середню лінію​


Ответы на вопрос

Отвечает Мехоношина Вероника.

Объяснение:

основание а=7 см

основание b=5 см

высота h=3 см

площадь S=? ; средняя линия m=?

m=(a+b)/2=(7+5)/2=6 см

S=m•h=6•3=18 см²