Маса сушених слив становить 15% маси свіжих. Скільки кілограмів свіжих слив треба взяти, щоб

отримати 45 кг сушених? помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Відповідь:

300 кг свіжих слив потрібно взяти

Покрокове пояснення:

45 : 15 • 100 = 300 (кг) свіжих слив;

Або:

15% = 15:100= 0,15

45:0,15 = 300 (кг)

Або через пропорцію:

45 кг - 15%
х кг - 100%
х = 45•100/15 = 300 (кг)