Маса сушених слив становить 15% маси свіжих слив. Скільки кілограмів свіжих слив треба взяти, щоб

отримати 36 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёва Анастасия.

Ответ:

1) 36:15=2,4 (кг) - 1%

2) 2,4*100=240 (кг)

Відповідь: 240 кг свіжих слив треба взяти.

Ставте лайк, вам полезно, мне приятно.