з 30 кг свіжих слив одержують 10.5 кг сушених , скільки треба взяти свіжих слив, щоб одержаті 14.7

кг сушених? який % маси свіжих слив втрачається при сушінні?

Ответы на вопрос

Отвечает Володченкова Оля.

1) 30:10.5*14.7=42(КГ) - треба взяти

2) 100%-10.5:30*100%=65%  - втрачається