‼️‼️З УМОВОЮ БУДЬ ЛАСКА‼️‼️ Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30°, а його площа

- 25 см2. Знайдіть бічні сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Відповідь: 10 см, 10 см

Пояснення:

2 способа. В залежності від рівня.



Отвечает Крылов Димон.

Ответ:

S = 1/2 a•b•sinγ = 1/2a²sinγ

S = 25 см²

1/2a²sin30° = 25

1/4a² = 25

a² = 25•4

a² = 100

a = 10

a = b = 10(см)

Объяснение:

10 см.