У прямокутному трикутнику АВС , з прямим кутом С , АВ=20см, ВС=12см. Розв'яжіть цей трикутник.


Ответы на вопрос

Отвечает Vainer Sasha.

Відповідь:

Пояснення:

 За теоремою Піфагора   АС = √( АВ² - ВС² ) = √( 20²- 12² ) = 16 ( см );

          АС = 16 см .

 sinA = BC/AB = 12/20 = 3/5 = 0,6 ;  ∠A ≈ 36°52' ;

  ∠B = 90° - ∠A ≈ 90° - 36°52' = 53°08' ;   ∠B ≈ 53°08' .