Периметр прямокутника дорівнює 50 см. Знайдіть його сторони коли відомо що одна з них на 5 см менша

від другої

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Максат.

Пусть х-меньшая сторона, тогда х+5-большая сторона

Составим уравнение:

х+х+х+5+х+5=50

4х=50-5-5

4х=40

х=10

10-меньшая сторона

х+5=10+5=15-большая сторона