Кут, між висотами, проведеними до бічних сторін рівнобедреного гострокутного трикутника дорівнює 40

градусів. Знайдіть кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Виолетта.
Суміжний кут між висотами 180-40=140
Кут при вершині між рівними сторонами = 360-90-90-140=40
Кути при основі = 1/2 (180-40)=70