2 сторони трикутника дорівнюють 6дм і 8дм а кут міжними 60 градусів . знайдіть невідому сторону

трикутника (теорема косинусів)

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубин Никита.
A2 = b2 + c2 – 2bc cosα по теореме косинусов,
a=
√(6²+8²-2*6*8*cos 60)=√(36+64-96*1/2)=√148=2√37