Кінці відрізка знаходяться в точках А(-3,8) і В (6,-4) знайдіть координати його середини


Ответы на вопрос

Отвечает Елубаев Адиль.
О = 1/2(А+В)
О = 1/2*((-3;8) + (6;-4))
O = 1/2(-3+6; 8-4)
O = 1/2(3; 4)
O = (3/2; 2)