твірна зрізаного конуса дорівнює радіусу його більшої основи. обчисліть площу осьового перерізу

конуса якщо радіус його основа дорівнюють 2 см і 10см

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Анастасия.
Перерізом зрізаного конуса є рівнобічна трапеція з основами 4 см .і 20 см
Твірна (бічна сторона трапеції)  дорівнює 20 см. Обчислимо висоту трапеції. ΔСDК. СК=√100-64=√36=6 см, висота трапеції дорівнює 6 см.
S=0,5(4+20)·6=72 см².