Катети прямокутника дорівнюють 2 см і √5. знайдіть його гіпотенузу


Ответы на вопрос

Отвечает Гапеева Снежана.
По теореме Пифагора

 \sqrt{ {2}^{2} + ( \sqrt{5}  {)}^{2}  }  =  \sqrt{4 + 5}  =  \sqrt{9}  = 3
Отвечает Князева Алина.

 {2}^{2}  +  \sqrt{5} ^{2}  = 9 \\  \sqrt{9 }  = 3