СТОРОНА ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЮТЬ 4 СМ І 7 СМ ЗНАЙДІТЬ ЙОГО ПЕРИМЕТЕР А.20СМ. Б.22СМ. В.18СМ. Г.25.СМ


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Маша.

Р=2(4+7)=2*11=22 см.

Правильна відповідь Б.