Периметр рівнобедринного трикутника Дорівнює 17 см його бічна сторона на 2 см менша від основи

.Знайдіть сторони цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Игилик Нурсултан.

АВС -треугольник

АС -основание -х см

АВ=ВС=х-2см

решим х+х-2+х-2=17

3х=21х х=7

значит АС=7 см АВ=ВС=7-2=5см

проверим 7+5+5=17 см

Это легко!