Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 60 градусів а різниця між гіпотенузою і катетом

прилеглим до даного кута становить 6сантиметрів.Знайдіть ці сторони трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Горшанов Данил.

Нехай СВ=х см, тоді АВ=х+6 см

соs кута АВС=х:х+6

1:2=х:х+6

х=6

СВ=6 см; АВ=6+6=12 см