Діагональ і сторона прямокутника дорівнюють відповідно 25 і 24 см. Знайдіть площу подібного

прямокутника, периметр якого дорівнює 124 см

Ответы на вопрос

Отвечает Турлович Ксения.

1) √(25² - 24²) = √(1·49) = 7 см - інша сторона

2) 2(24 + 7) = 62 см - периметр

3) 124 : 62 = 2 - коефіцієнт подібності

4) 24·7 = 168 см² - площа даного прямокутника

5) 168·2² = 168·4 = 672 см² - площа подібного прямокутника.

Відповідь: 672 см².