Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 10см і 14см, а бічні сторони 13см і 15см​


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Игорь.

a=10 см

b=14 см

c=15 см

d=13 см

S=\frac{a+b}{2}\sqrt{c^2-(\frac{(b-a)^2+c^2-d^2}{2(b-a)})^2 }=\frac{10+14}{2}\sqrt{225-(\frac{(14-10)^2+225-169}{2(14-10)})^2 }=12\sqrt{225-81}=12*12= 144 см²