Сторона паралелограмма = 3 і 5 см, а кут між ними 120°. Знайдіть його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Примакова Анастасия.

Объяснение:

S=a*b*sinalpha

S=3*5*sin120=15√3/2=7.5√3