Одна сторона трикутника на 10 см менша від другої та втричі менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 45 см. *

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Алёна.

Ответ:

7 см, 17 см, 21 см.

Объяснение:

8 см, 8 см, 5 см.

Объяснение:

Нехай друга сторона х см, тоді перша х-10 см, третя 3(х-10) см. Маємо рівняння:

х+х-10+3х-30=45

5х=85

х=17

Друга сторона 17 см, перша сторона 17-10=7 см, третя сторона 3*7=21 см.