знайдіть сторони прямокутника, діагональ якого дорівнює 20 см і утворює з однією зі сторін кут 35

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Иван.

Ответ:

Объяснение:

Діагональ поділила прямокутник на два прямокутних трикутника і є гіпотенузою.

Кут проти сторони а   35°(за умовою).

Кут проти сторони в  90°- 35°=55°

а= d×sin35°=20×0,574=11,48 см ≈12 см

b=d×sin55°=20×0,819= 16,38 см≈16 см