У трикутнику АВС кут А =54%,а кут В 26%від кута С


Ответы на вопрос

Отвечает Шамшидин Рамазан.

Ответ:

100°,54°,26°

Объяснение:

Приймаємо кут С за х,тоді <A= 0,54x,<B= 0,26x Сума всіх кутів 180°.

х+0,54x+0,26x=180°

1.8х=180°

х=180÷1,8

х= 100°

<A= 0,54x= 0,54*100=54°

<B= 0,26x= 0,26*100=26°