Допоможіть! У прямокутному трикутнику один з гострих кутів дорівнює 23 градуси. Чому дорівнює інший

гострий кут цього трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Францова Екатерина.

Ответ:

180-(23+90)=180-113=67

Отвечает Даулетказы Рамазан.

Ответ:67

Объяснение:90+23=113

180-113=67