3. Через кінці хорди AB, яка дорівнює радіусу кола, проведено дві дотичні, щоперетинаються в

точці М. Знайдіть кут AMB​

Ответы на вопрос

Отвечает Арчаков Кирилл.

Ответ:

120

Объяснение:

Якщо провести радіусі колв з точок А та В, отримаємо рівносторонний трикутник АОВ, кожен кут якого дорівнює 60.

Кут МАО, поміж дотичної АМ та сторони АО дорівнює 90 (властивість дотичної до кола)

Кут МАВ трикутника АМВ, зробленого дотичнми МАВ=МАО-ВАО=90-60=30

Аналогично маємо другого кута МВА=30

Тобто кути трикутника АМВ дорівнюють 30,30 та 120 град.