Знайдить гіпотенузу прямокутного трикутника катети якого доривнюють 2 і 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.

Ответ:

2\sqrt{5} (cm)

Объяснение:

а - 1 катет

b - 2 катет

с - гипотенуза

По теореме Пифгора

c^2=a^2+b^2

c^2=2^2+4^2

c^2=4+16=20

c=\sqrt{20} =2\sqrt{5}