Якщо катет прямокутного трикутника дорівнює 8, а протилежний до нього кут дорівнює 20°, то другий

катет дорівнює...

Ответы на вопрос

Отвечает Копылов Никита.

Ответ:

Объяснение:

90°-20°=70°

a=8 см

b=a×tg70°=8×2,7474≈22 см