Даю 20 баллов. Знайти площу, на яку спираються гусениці комбайну, якщо тиск на грунт становить

40кПа, а маса комбайну дорівнює 7400 кг. Вважати g ≈ 10 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ренат.

Ответ:

Объяснение:

p =\dfrac{F}{S} \to S = \dfrac{F}{p} = \dfrac{mg}{p} = \dfrac{7400*10}{40000} = 1.85~m^2