Одна із сторін на 25 см більша за другу. Знайдіть сторони паралелограма. Периметр-122 см

(геометрія 8 клас)

Ответы на вопрос

Отвечает Корунец Артем.

Відповідь: 18 см, 43 см.

Пояснення: нехай одна сторона х см, тодi друга - х+25 см, пiвпериметр 122:2=61 см.

Рiвняння :

х+х+25=61,

2х=61-25,

2х=36,

х=18(см) - одна сторона.

18+25=43(см)- друга сторона.