50 балів. один із зовнішніх кутів дорівнює 128°, а один із внутрішніх кутів, не суміжний із ним, у

7 разів більший від іншого. знайдіть величину найменшого внутрішнього кута цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашпур Юнона.

Зовнішній кут дорівнює сумі двох внутрішніх,не суміжних з ним.Нехай один з цих кутів х°,а другий 7х°.

х+7х=128

8х=12

х=16

отже,один кут 16°,другий 7*16=112°,а третій 180-(16+112)=52°

відповідь:16°