У трикутнику ABC кут C дорівнює 90 градусів, Кут B=30cградусів, AB=6 см. Знайдіть AC


Ответы на вопрос

Отвечает Темиркулов Абдылас.

Т.к. АС - противолежащий катет углу В, а он равен 30°, АС = 1/2 АВ

АС = 6÷2 = 3 см