Основи трапеції дорівнюють 18 см та 6 см, бічна сторона, довжина якої 7 см, утворює з однією з

основ трапеції кут 30 градусів. Обчисли площу тоапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Светлана.

Ответ:

42 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МР=6 см, КТ=18 см, РТ=7 см, ∠Т=30°. Знайти S(КМРТ).

Проведемо висоту РН і розглянемо ΔРТН - прямокутний.

РН=0,5РТ, тому що це катет, що лежить навпроти кута 30°

РН=7:2=3,5 см.

S=(МР+КТ):2*РН=(6+18):2*3,5=42 см²