Один з кутів трикутника дорівнює 52 градуси, а градусні міри двох інших кутів відносяться як 5:3.

Знайдіть невідомі кути трикутника. У ВІДПОВІДІ ВПИШІТЬ ЇХ РІЗНИЦЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Настя.

Ответ:

Сума кутів трикутника дорівнює 180°, так як один кут = 52°, отже сума двох інших = 180 - 52 = 128°

Нехай один Кут 3х, інший 5х

3х + 5х = 128

8х = 128

х = 16

Отже, один кут 48°, інший 80°

Різниця = 80 - 48 = 32°