В трикутнику АВС кут А в 2 рази більше кута С, а кут В в 3 рази більше кута С. Чому дорівнюють кути

А, В, С трикутника? *Пожалуйстааа

Ответы на вопрос

Отвечает Корсун Антон.

Ответ:

30°,  60°,  90°

Объяснение:

Нехай ∠С=х°, тоді ∠А=2х°, ∠В=3х°, маємо рівняння

х+2х+3х=180

6х=180

х=30

∠С=30°,  ∠А=2*30=60°,  ∠В=3*30=90°