СРОЧНО!!!!! ДАЮ 50 БАЛОВ 1(Знайдіть площу паралелограма сторона якого дорівнює 12 см, а висота

проведена до неї 7 см.2)Обчисліть площу квадрата,периметр якого дорівнює 40 см.3)Периметр прямокутника дорівнює 40 см, а одна з його сторін дорівнює 4 см Знайдіть сторону квадрата, рівновеликого прямокутника 4)Сторона ромба 9 см, а висота 11см Чому дорівнює його площа ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панина Инга.

Ответ:

1. S=a*h=12*7=84

2.P=4a

  Підставляємо 40=4a

                            a=10

                            S=a^2=10*10=100

3.Периметр це сума всіх сторін, нам дано сторону яка = 4 в прямокутнику протилежні сторони рівні тобто ще одна сторона = 4, периметр = 40

сума двох сторін = 8 тобто сума двох інших 40-8=32 тобто в прямокутнику         сторони 4 і 16. В квадраті всі сторони рівні а отже сторона = 4

4. S=a*h=9*11=99

Объяснение: