В основі піраміди лежить паралелограм, одна сторона якого дорівнює 8 см, а висота, проведена до

цієї сторони дорівнює 5 см. Якщо висота піраміди дорівнює 6 см, то чому дорівнює об’єм піраміди?

Ответы на вопрос

Отвечает Марухина Анюта.

Ответ:

V = 1/3 × S ×H ,

V = 1/3 × (5×8) × 6 = 80 cm³