Сторони трикутника пропорційні числам 3, 4 і 5. Знайдіть периметр трикутника, якщо його найменша

сторона дорівнює 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Самыкина Катя.

Ответ:

Объяснение:

Нехай а, в і с - сторони трикутника.

Якщо з умови а:в:с=3:4:5, тоді а=3х, в=4х, с=5х.

Якщо найменша сторона ( а це сторона а=3х) доріснює 9см,

то 3х=9

х=3

а=3х=3*3=9(см)

в=4х=4*3=12(см)

с=5х=5*3=15(см)

Р=а+в+с=9+12+15=36(см)