Знайдіть довжину дуги кола, радіус якого дорівнює 15 см, а градусна міра дуги становить 60 градусів

*

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвский Роман.

l=π*r*α/180=3,14*15*60/180=3,14*5=15,7