чому доривнуэ площа правильного многокутника, перимитр якого доривнуэ 20 см, внутришний кут ривний

зовнишному​

Ответы на вопрос

Отвечает Исабаева Айдана.

Многокутник, внутрішній кут якого дорівню зовнішньому, — це квадрат.

Знайдемо сторону квадрату через формулу периметра:

P = 4a => a=\frac{P}{4} \\a=\frac{20}{4} =5 \:\: (cm)

Знайдемо площу даного многокутника:

S=a^2\\S=5^2 = 25 \:\: (cm^2)

Відповідь: Площа рівна 25 см².