!!!!!Одна сторона прямокутника дорівнює 2 см а площа 49 см квадратних . Знайдіть другу сторону​


Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:

12,25 см

Объяснение:

S=2(a×b)

49=2(2×b)

49=4×b

b=49÷4

b=12,25 см