Зовнішній кут при вершині А прямокутного трикутника АВС (кут С=90градусів)) дорівнює 100

градусів.Яка градусна міра кута В ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучмина Оля.

Ответ:

10

Объяснение:зовнішній кут разом з кутом А =180 градусів звідси кут А=180-100 А=80

У трикутнику сума всіх кутів 180 градусів кут А=80 кут С=90 отже кут В=180-90-80

Кут В=10 градусів