У рівнобедреній трапеції АВСМ більша основа АМ=20см, ВН - висота , АН=6см, кут ВАМ=45.Знайдіть

площу трапеції ( пожалуста срочно надо!)

Ответы на вопрос

Отвечает Обоимов Александр.

дано:

АМ=20см

ВН - висота

АН=6см

кут ВАМ=45

Знайти площу трапеції

Проведемо висоту СК

Оскільки трап. АВСМ- рівнобедренна, то кум А = кут М

Розглянемо трик. АВН

кут АВН= 45"

Отже трик. АВН- рівнобедренний

Тоді АН=ВН=6 см

КСМ - рібнобедренний, бо кути при основі рівні

КМ=СК=6 см

ВС= 20-(6+6)=8 см

Sтрап.= (ВС+АМ)/2*ВН=(8+20)/2*6=84 см

Відповідь: площа трап.= 84 см