Сторона трикутника дорівнює 10см, а висота, проведена до неї, 3.5см. Знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Бугаенко Паша.

Ответ:

17,5 см²

Объяснение:

S=1/2 * a * h = 1/2 * 10 * 3,5 = 17,5 см²