Рівносторнній трикутник, сторона якого дорівнює 5√2 см...Знайдіть площу!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Дима.

Відповідь:

25√3/2 см²

Пояснення:

У рівносторонньому трикутнику всі кути мають по 60°

S=1/2 * а * в * sin60 = 1/2 * 5√2 * 5√2 * √3/2 = 25√3/2 см².