Сторони паралелограма дорівнюють 12см і 16см, а менша висота - 3 см. Знайдіть більшу висоту

паралелограма. Сегодня пожалуйтса

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Данил.

Ответ:

4 см.

Объяснение:

Менша висота та, яка проведена до більшої сторони, тому за формулою площі паралелограма

S=16*3=48 (см²)

Нехай більша висота х см, тоді

48=12*х;  х=4 см.