Скласти рівняння з двома змінними за такою умовою: зошит коштує х грн., а ручка - у грн.; 2 ручки

дорожчі за 5 зошитів на 1,2 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцова Кристина.

Ответ:

2y-5x=1.2

Объяснение:

ціна двох ручок дорівнює 2y, а ціна п'яти зошитів 5x. Якщо би 2y = 5x

тоді: 2y - 5x = 0, але це не так, і 2 ручки дорожчі за 5 зошитів на 1,2 грн. Тому 2y-5x=1.2.