Основи трапеції дорівнюють 1:2 а їхня різниця дорівнює 12 см знайти сторони і середню лінію


Ответы на вопрос

Отвечает Марозов Макс.

Ответ:

12см, 24см, 18 см.

Объяснение:

Нехай К - коефіцієнт пропорційності. Тоді сторони відповідно дорівнють К і 2К. Оскільки різниця їх 12 то маємо:

2К - К = 12

К = 12 см

перша сторона дорівнює 12см, а друга

12*2 = 24 см

Середня лінія = півсумі основ отже:

(24+12)/2 = 36/2 = 18 см